Plugins - Customer Reviews for WooCommerce - Stable - en to vi_VN translation catalogue (7 entries)

en: Yes
vi_VN: Có

en: No
vi_VN: Không

en: 5 star
vi_VN: 5 sao

en: 4 star
vi_VN: 4 sao

en: 3 star
vi_VN: 3 sao

en: 2 star
vi_VN: 2 sao

en: 1 star
vi_VN: 1 sao
