Plugins - Customer Reviews for WooCommerce - Stable - en to uk_UA translation catalogue (7 entries)

en: Yes
uk_UA: Так

en: No
uk_UA: Ні

en: 5 star
uk_UA: 5 зірок

en: 4 star
uk_UA: 4 зірки

en: 3 star
uk_UA: 3 зірки

en: 2 star
uk_UA: 2 зірки

en: 1 star
uk_UA: 1 зірка
