Plugins - Customer Reviews for WooCommerce - Stable - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่ใช่

en: 5 star
th: 5 ดาว

en: 4 star
th: 4 ดาว

en: 3 star
th: 3 ดาว

en: 2 star
th: 2 ดาว

en: 1 star
th: 1 ดาว
