Plugins - Customer Reviews for WooCommerce - Stable - en to sl_SI translation catalogue (7 entries)

en: Yes
sl_SI: Da

en: No
sl_SI: Ne

en: 5 star
sl_SI: 5 zvezdic

en: 4 star
sl_SI: 4 zvezdice

en: 3 star
sl_SI: 3 zvezdice

en: 2 star
sl_SI: 2 zvezdici

en: 1 star
sl_SI: 1 zvezdica
