Plugins - Customer Reviews for WooCommerce - Stable - en to nn_NO translation catalogue (7 entries)

en: Yes
nn_NO: Ja

en: No
nn_NO: Nei

en: 5 star
nn_NO: 5 stjerner

en: 4 star
nn_NO: 4 stjerner

en: 3 star
nn_NO: 3 stjerner

en: 2 star
nn_NO: 2 stjerner

en: 1 star
nn_NO: 1 stjerne
