Plugins - Customer Reviews for WooCommerce - Stable - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: 5 star
lv: 5 zvaigznes

en: 4 star
lv: 4 zvaigznes

en: 3 star
lv: 3 zvaigznes

en: 2 star
lv: 2 zvaigznes

en: 1 star
lv: 1 zvaigzne
