Plugins - Customer Reviews for WooCommerce - Stable - en to ja_JP translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ja_JP: はい

en: No
ja_JP: いいえ

en: 5 star
ja_JP: 5つ星

en: 4 star
ja_JP: 4つ星

en: 3 star
ja_JP: 3つ星

en: 2 star
ja_JP: 2つ星

en: 1 star
ja_JP: 1つ星
