Plugins - Customer Reviews for WooCommerce - Stable - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: 5 star
is: 5 stjörnur

en: 4 star
is: 4 stjörnur

en: 3 star
is: 3 stjörnur

en: 2 star
is: 2 stjörnur

en: 1 star
is: 1 stjarna
