Plugins - Customer Reviews for WooCommerce - Stable - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: 5 star
id: 5 bintang

en: 4 star
id: 4 bintang

en: 3 star
id: 3 bintang

en: 2 star
id: 2 bintang

en: 1 star
id: 1 bintang
