Plugins - Customer Reviews for WooCommerce - Stable - en to he_IL translation catalogue (7 entries)

en: Yes
he_IL: כן

en: No
he_IL: לא

en: 5 star
he_IL: 5 כוכבים

en: 4 star
he_IL:  4 כוכבים

en: 3 star
he_IL:  3 כוכבים

en: 2 star
he_IL:  2 כוכבים

en: 1 star
he_IL: כוכב אחד
