Plugins - Customer Reviews for WooCommerce - Stable - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: 5 star
fa: 5 ستاره

en: 4 star
fa: 4 ستاره

en: 3 star
fa: 3 ستاره

en: 2 star
fa: 2 ستاره

en: 1 star
fa: 1 ستاره
