Plugins - Customer Reviews for WooCommerce - Stable - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: 5 star
bg: 5 звезди

en: 4 star
bg: 4 звезди

en: 3 star
bg: 3 звезди

en: 2 star
bg: 2 звезди

en: 1 star
bg: 1 звезда
